Vlasy jsou významnou součástí vzhledu každého z nás. Proč je přírodní cestou nevylepšit. Výživa vlasů je základ všeho. Produkty Inka Botanika pocházejí ze samotného amazonského pralesa. Stejně tak, jako je rozmanitý a početný život v pralese, tak se obohatí i vaše vlasy.

 Pro zesílení vlasové struktury či vypadávání vlasů je velmi vhodná vlasová kůra složená z extraktu Aguaje, bylinné směsi z Obří přesličky, oleje Sacha Inchi a superpotraviny Lucuma. Po 1.5 měsíční kůře by se měly dostavit ozdravující a vyživující výsledky.

Samotný olej z Amazonie Sacha Inchi a odvar z andské Obří přesličky se dá také využít jako balzám na vlasy pro ještě větší lesk a zdraví.

Pro samotnou výživu struktury vlasu a rozčesání od kořínku až po konečky, pro každého z nás, je skvělým pomocníkem od firmy LR, Aloe Vera Hydratační Vlasová kúra. Minimalizuje poškození a třepení všeho druhu. Je snad lepší pohled než na zdravé, vyživen vlasy plné života? Extrakt z bio-bambusu a 60% aloe very posiluje suché vlasy, dodá jim lesk, barvu. Jednoduše, lví hříva.

V neposlední řadě je s vlasovou kúrou úzce spojena činnost a to umývání vlasů. Aloe Vera Ošetřující šampon na vlasy je ošetřuje jemným způsobem, aniž by je vysušil, či zatížil. Hydratuje nejenom vlas, ale i pokožku a vlasové kořínky.

Vedle šampónu, pro lepší rozčesávání a neničení vlasových kořínků, je vhodná Aloe Vera Nutri-Repair Vlasová Maska s 15 % Aloe Vera gelu a komplexem Nutri-Oil-Repair ze 7 olejů. Vrací vlasu stabilitu a dlouhodobě ho tak chrání před lámáním.

Zmíněné produkty

Vlasová kůra z Amazonie

Aguaje https://www.zivasilazeme.cz/produkt/aguaje-extrakt/

Obří přeslička https://www.zivasilazeme.cz/produkt/obri-preslicka-pro-damsky-komfort/

Sacha Inchi https://www.zivasilazeme.cz/produkt/sacha-inchi-olej-zivota/

Lucuma https://www.zivasilazeme.cz/produkt/lucuma-prirodni-sladidlo-s-vlakninou/

LR produkty

Aloe Vera Hydratační Vlasová kúra https://www.zivasilazeme.cz/produkt/aloe-vera-hydratacni-vlasova-kura/

Aloe Vera Ošetřující šampon na vlasy https://www.zivasilazeme.cz/produkt/aloe-vera-osetrujici-sampon-na-vlasy/

Aloe Vera Nutri-Repair Vlasová Maska